Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis HELP / UrinoHelp
 
UrinoHelp
Orgány
Voľne predajné
   
Výrobca
Joalis spol. s r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
Laktóza, dolomit, tahuari (Tabebuia serratifolia (Vahl.) Nichols), cola de Caballo (Equisetum arvense L.), fosforečnan vápenatý E 341 iii, stearát horečnatý E 470b, mastenec E553b, zlatobyľ obyčajná - vňať (Solidago virgaurea L.), vres obyčajný - vňať (Calluna vulgaris (L.) Hull), breza previsnutá - list (Betula pendula Roth), oxid kremičitý.
Kedy sa prípravok používa?
Prípravok s obsahom rastlinných výťažkov priaznivo pôsobiacich na očistu obličiek a eliminácie problémov súvisiacich s činnosťou obličiek a močových ciest.
Vplyv tohto rezonančného prípravku považujeme za vcelku ojedinelý. Jeho účinok spočíva vo využití liečivých rastlín nielen pre obsah aktívnych látok, ale predovšetkým v unikátnom princípe rezonancie využitých bylín a minerálov, ktorá ruší samotnú podstatu skoro všetkých chronických ochorení – odstraňuje opúzdrené infekčné ložiská v obličkách, ktoré bránia ich efektívnej očiste a samoregenerácii.
Dávkovanie
Dospelí 1-3 tablety denne.
Použitie
Pred použitím je potrebné aspoň 20 minút nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody.
Tablety sa môžu nerozpustené zapíjať vodou. Lepšie je chvíľu ich podržať v ústach a potom zapiť vodou. Odporúčame užívať najlepšie v pravidelných intervaloch.
Prípravky JOALIS HELP sa dajú užívať súčasne s inými prípravkami radu JOALIS, no medzi ich užívaním je potrebné dodržať 5-10 minútovú pauzu.
Ďalšie informácie o prípravku
Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom.
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 100 tabliet

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.