Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis KOMPLEXY / Candid
 
Candid
Antimikrobiálne preparáty
Komplexy
Asistencia odborníka
   
Výrobca
Joalis spol. s r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
Extrakty rastlín: karabinec obyčajný, rozmarín lekárky, plavúň obyčajný, železník lekárky, ibiš ružový, 20% lieh. Ošetrené holografickou detoxikačnou technológiou.
Kedy sa prípravok používa?
Účinky JOALIS CANDIDu oceníte najmä pri:
chronických, opakujúcich sa problémoch s mykózou na nohách a v medziprstí, chronických kožných problémoch, ekzémoch, dermatitídach, kde v príčine môžu stáť aj plesňové záťaže opakujúcich sa vaginálnych mykózach a kandidózach systémových plesňových ochoreniach, pri tráviacich problémoch spojených s nafukovaním, redšími stolicami, zvýšenou chuťou na sladkosti, glykemickými krízami, zvýšenou až chronickou únavou a problémami s nadváhou, po častej liečbe antibiotikami spolu s riešením úpravy črevnej mikroflóry pri onkologických ochorenia zabraňuje šíreniu metastáz.
Dávkovanie
Dospelý: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.
Použitie
20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje, okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súcastne viacej preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1-5 minút. Nepoužívať kovovú ližičku.
Ďalšie informácie o prípravku
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 50 ml

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.