Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis KOMPLEXY / Antivir
 
Antivir
Antimikrobiálne preparáty
Komplexy
Asistencia odborníka
   
Výrobca
Joalis spol. s r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
lieh 20%, rastlín: chmeľ otáčavý - šištičky (Humulus lupulus L.), kapsička pastierska - vňať (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik.), sedmokráska obyčajná - kvet (Bellis perenis L.), nechtík záhradný - kvet (Calendula officinalis L.), rebríček obyčajný - vňať (Achillea millefolium L.) v objemoch 0,01% od každej rastliny.
Kedy sa prípravok používa?
Komplex s obsahom rastlinných výluhov, ktorý je využívaný k stimulácii obranyschopnosti organizmu pri riešení vírusových infekcií. Vírusové infekcie môžu prechádzať do chronického štádia alebo môžu vytvárať infekčné ložiská. V oboch prípadoch poškodzujú funkciu rôznych tkanív podľa afinity vírusu. Preparát stimuluje funkciu imunitného systému.
Dávkovanie
Dospelý: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.
Použitie
20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje, okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súcastne viacej preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1-5 minút. Nepoužívať kovovú ližičku.
Ďalšie informácie o prípravku
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 50 ml

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.