Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis KOMPLEXY / Antimetal
 
Antimetal
Toxíny
Komplexy
Asistencia odborníka
   
Výrobca
Joalis spol. s r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
lieh 20%, rastliny: senovka grécka - plod (Trigonella foenum-graecum L.), slez lesný - kvet (Malva sylvestris L.), slamiha piesočný - kvet (Helichrysum arenarium (L.) Moench), žihľava dvojdomá - list (Urtica dioica L.), alchemilka obyčajná - vňať (Alchemilla vulgaris L.) v objemoch 0,01% od každej rastliny.
Kedy sa prípravok používa?
Komplex s obsahom rastlinných výluhov, ktorý priaznivo pôsobí na očistu organizmu a pomáha zbaviť organizmus nežiaducich škodlivín, najmä ťažkých kovov. Ide o komplexný preparát zahŕňajúce vplyv na všetky známe toxické kovy. Kovy v ľudskom organizme môžu poškodzovať funkciu akékoľvek tkanivo a môžu nepriaznivo pôsobiť aj na génové prostredie.
Dávkovanie
Dospelý: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.
Použitie
20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje, okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súcastne viacej preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1-5 minút. Nepoužívať kovovú ližičku.
Ďalšie informácie o prípravku
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 50 ml

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.