Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis DRENY / RespiDren
 
RespiDren
Orgány
Dreny
Asistencia odborníka
   
Výrobca
Joalis spol. s r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
Lieh 20 %, rastliny: pagaštan konský - kôra (Aesculus hippocastanum L.), pagaštan konský - kvet (Aesculus hippocastanum L.), trebuľka třebule - list (Anthriscus cerefolium (L.) Hoff.), ibiš lekársky - koreň (Althaea officinalis L.), rozmarín lekársky - vňať (Rosmarinus officinalis L.), šťaveľa tupolistý - koreň (Rumex obtusifolius L.), Turan kanadský - vňať (Erigeron canadensis L.), túžobník červený - vňať (Filipendula rubra (Hill) BLRobins.) mačací pazúr (Uncaria tomentosa ) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.
Kedy sa prípravok používa?
Komplex s obsahom rastlinných výluhov, ktorý sa využíva na odstránenie infekčných ložísk z dýchacieho systému. Odstránením infekčných ložísk môže dôjsť k zlepšeniu funkcie dýchacieho ústrojenstva as ním spojených problémov pri alergiách, astme či zápaloch dýchacieho ústrojenstva. Z mentálnej oblasti môže mať pozitívny vplyv na melancholické nálady, depresie. S jeho podporným účinkom je možné počítať aj pri riešení kožných problémov.
Dávkovanie
Dospelý: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.
Použitie
20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje, okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súcastne viacej preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1-5 minút. Nepoužívať kovovú ližičku.
Ďalšie informácie o prípravku
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 50 ml

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.