Zdielať  |
O nás   O nás
Kontakt   Kontakt
Cenník   Cenník
 
Kategorie
 
 
 

Produkty / Joalis KOMPLEXY / Angin
 
Angin
Orgány
Komplexy
Asistencia odborníka
   
Výrobca
Joalis spol. S r. o., Na Florenci 19a, 11000 Praha 1, Česká republika
Čo prípravok obsahuje?
lieh 20%, rastliny: chmeľ otáčavý - šištičky (Humulus lupulus L.), skorocel kopijovitý - list (Plantago lanceolata L), ďatelina lúčna - kvet (Trifolium pratense L.), jahoda obyčajný - list (Fragaria vesca L.), pamajorán všeobecná - vňať (Origanum vulgare L.) v objemoch 0,01% od každej rastliny.
Kedy sa prípravok používa?
Na odstránenie rušivých vplyvov, ktoré spôsobujú nedostatočnú funkciu mandlí a lymfatického systému a umožní organizmu vyrovnať sa s prípadnými chronickými infekciami. Priaznivo pôsobiace na zápaly v hrdle: podieľa sa na zlepšenie stavu slizníc, priaznivo pôsobí na stav a funkciu mandlí, zlepšuje činnosť lymfatického systému.
Dávkovanie
Dospelý: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.
Použitie
20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje, okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súcastne viacej preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1-5 minút. Nepoužívať kovovú ližičku.
Ďalšie informácie o prípravku
Pri používaní prípravku zvyčajne neprichádza k žiadnym nežiadúcim účinkom. Môže však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie.
Doplnok stravy.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Kedy by ste nemali prípravok užívať?
V priebehu akútnej choroby a silne nepríjemných prežívaných detoxikačných prejavoch. Prípravok nie je vhodný pre deti. O užívaní prípravku počas tehotenstva a kojenia sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
Balenie 50 ml

Späť na zoznam produktov
 

Foto: Martin Srnák

Copyright © 2018 www.zdravetelo.com

               

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:00 do 18:00 hod. Podľa objednávky

So- Ne + 50% príplatok

 
Powered by Webcredit s.r.o.